HAKKIMIZDA

Hidrojeoteknik Hakkında

Hidrojeoteknik Mühendislik ve Danışmanlık A.Ş. Ocak 2023’te Ankara, Türkiye’de kurulmuş olup, hidrojeoloji, hidroloji, jeokimya, su kaynakları yönetimi, coğrafi bilgi sistemleri, ekosistem, jeoteknik, jeoloji vb. konularda teknik danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır.

Madencilikten inşaat, enerji ve çevre sektörlerine kadar geniş bir yelpazede, yeraltı ve yüzeysuları ile ilgili etüt, karakterizasyon, modelleme, su yönetimi, su temini, su kalitesi, susuzlaştırma ve etki değerlendirmesi ile ekosistem değerlendirmesi, jeolojik ve jeoteknik etüt ve analizler dahil olmak üzere problemlerin çözümü için hizmetler sunmaktayız.

Misyonumuz

Hidrojeoteknik Mühendislik ve Danışmanlık A.Ş. olarak misyonumuz, müşterilerimizin sorunlarına özgü teknik çözümler sunarak, konusunda uzman kadromuzla, evrensel değerlere sahip, bilimsel olarak geçerli, sürdürülebilir ve kaliteli hizmetler üretmektir.

Vizyonumuz

Hidrojeoteknik Mühendislik ve Danışmanlık A.Ş. olarak vizyonumuz, Dünya çapında bilinen, sektöründe öncü, yenilikçi, örnek alınan, evrensel değerleri benimsemiş bir şirket olmaktır.